Zdravá rodina

Cvičení pro děti i rodiče

Projekt „ Cvičíme zdravě s celou rodinou“

Chcete, aby Vaše dítě vyrostlo ve všestranně šikovného človíčka, kterému se zdravý životní styl stane samozřejmostí od útlého věku? Navštivte některé z našich speciálních cvičení, kde v sokolských oddílech (R+D) s garancí kvalifikovaných cvičitelů cvičí rodiče spolu s dětmi do tří let.

Dítě se svým dospělým partnerem (rodič, prarodič, teta…) cvičí pravidelně minimálně 1 hodinu týdně. Obsahem cvičení jsou převážně pohybové hry, které vedou ke správným základním pohybovým návykům, běhy, skoky, hody, akrobatická cvičení, dovednosti na nářadí a s náčiním, základní rytmická a hudební výchova, pohybové skladby, turistika a pobyt v přírodě přiměřené věku cvičenců. Nadstavbou jsou, podle možností a podmínek, hodiny plavání, lyžování, zimní hry nebo pobytové tábory.

V tabulce najdete seznam tělocvičných jednot SOKOL s kontaktní adresou, ve kterých evidujeme oddíly cvičení rodičů a dětí pod vedením kvalifikovaných cvičitelů. V případě zájmu o cvičení v našich oddílech kontaktujte tělocvičnou jednotu Sokol podle místa Vašeho bydliště. Naši odborníci Vám rádi podají bližší informace.

Označeno v Uncategorized