Stanice technické kontroly Kroměříž 0

Dobíhá konec platnosti technické na vašem vozidle a díváte se po STK v městě Kroměříž? Tady spolehlivě během krátké chvíle vyhledáte nezbytné info o STK a emisích v Kroměříži jako jsou adresy, kontakty, otevírací doby, mapy a další zásadní údaje.

Jak najít nejlepší STK v Kroměříži?

Seznam nejlepších STK v městě Kroměříž najdete na této stránce. Množství vždy záleží na velikosti daného města. Pro město Kroměříž máme vedeny v seznamu aktuálně tři Stanice technické kontroly. Níže na stránce jsou mapy s uvedenými adresami a kontakty.

KM AUTEXIM, spol. s r.o., Hulínská 2383, 767 01, tel. 573 326 280, 573 326 281

Dapas, a.s., Hulínská 3221, 767 01, tel. 573 345 055

CSAO, spol. s r.o., Bílanská 2595, 767 01, tel. 573 340 824

Raději sám osobně, nebo STK přes automechanika?

Pro obrovské kvantum vlastníků vozidel je nejrychlejší způsob vyřízení STK s pomocí automechanika, který vozidlo před objednáním na STK nedostatky zkontroluje a pošle info o ceně opravy, bez kterých auto nemá u kontrolora na STK šanci. Dozajisté se pohybuje v tom, co je nepřekonatelná chyba a co se dá snadno opravit.

V případě, že vaše vozidlo zrovna nepřijelo z Nošovic, Kolína, nebo Mladé Boleslavi, určitě doporučujeme se spolehnout na profíka a jeho znalosti s STK a sami si ušetřit patálie a přenechat to na profíkovi. Vyřízení STK bude pohodlnější, často i ušetříte koruny a ne zřídkakdy i nervy. Nejvíce u některých nepohodových mechaniků na STK. Jestli máte nové auto, pak budete mít vše zařízeno v cukuletu.

Pokud si tak sebejistě věříte, že máte v plánu na STK zařídit si sami s novým i ojetým autem, měli byste dodržovat minimálně základní zvyklosti a na 100 % mít zkontrolovanou povinnou výbavu apod.

Jsou některé stupidní chyby, které mechanici na STK vidí opravdu neradi. Například byste určitě neměli přijet s nasazenou odnímatelnou „kulou“ bez vozíku, apod. Možná to neplatí pro ani jednu STK v Kroměříži, ale člověk nikdy neví.