Stanice technické kontroly Kuřim 0

Kvapem se blíží konec platnosti technické kontroly na vašem vozidle a potřebujete STK v městě Kuřim? V tomto přehledu STK snadno v rámci krátké chvíle najdete zásadní info o STK v Kuřimi jako jsou adresy, kontakty, otevírací doby, mapy a další nezbytné údaje.

Jak najít nejlepší STK v Kuřimi?

Seznam nejlepších STK v městě Kuřim najdete na této stránce. Množství vždy záleží na velikosti daného města. Pro město Kuřim máme vedeny v seznamu aktuálně dvě Stanice technické kontroly. Níže na stránce jsou mapy s uvedenými adresami a kontakty.

1.Kuřim, BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o., Tišnovská 1968/33, 664 34, tel. 541 210 437

2.Kuřim, Ing. Karel Maňas, areál HERBASTAR, s.r.o., Tišnovská 305, 664 34, tel. 724 059 122

Nechám to na automechanikovi X osobní návštěva STK?

Pro velké množství vlastníků aut je nejméně obtížný způsob zařízení STK přes profesionála, který vozidlo před STK nedostatky prověří.

Pravděpodobně se vyzná v tom, co je netolerovatelná závada a co se dá rychle opravit. V případě, že váš vůz zrovna nepřijelo z výrobního pásu, určitě doporučujeme svěřit auto na STKáčko přes automechanika. Časově to vyjde mnohem lépe, ne zřídkakdy ve výsledku i ušetříte peníze a obvykle i nervy. Nejběžněji u některých ne příliš přátelských zaměstnanců na STK.

A pokud máte zbrusu nový vůz, pak bude STK pouze formalita a budete to mít zajištěno ve slabé půlhodině. Případně si jistě důvěřujete, že chcete na STK zařídit si sami s zánovním i ojetým vozem, měli byste dodržovat minimálně základní body a na 100 % mít zkontrolovanou povinnou výbavu apod. Jsou některé stupidní chyby, které mechanici na STK vidí opravdu neradi.

Například byste určitě neměli přijet s nasazenou odnímatelnou „kulou“ bez vozíku, apod. Možná to neplatí pro ani jednu STK v Kuřimi, ale člověk nikdy neví.