Stanice technické kontroly Lysá nad Labem 0

Dobíhá lhůta platnosti technické na vašem motorovém vozidle a hledáte STK v městě Lysá nad Labem? Na našem webu obyčejně během několika málo sekund dozvíte se zásadní info o STK a emisích v Lysé nad Labem jako jsou adresy, kontakty, otevírací doby, mapy a další rychlé informace.

Jak najít nejlepší STK v Lysé nad Labem?

Seznam nejlepších STK v městě Lysá nad Labem najdete na této stránce. Množství vždy záleží na velikosti daného města. Pro město Lysá nad Labem máme vedeny v seznamu aktuálně dvě Stanice technické kontroly. Níže na stránce jsou mapy s uvedenými adresami a kontakty.

1.Lysá nad Labem, STK RAPTOR s.r.o., K Milovicům 1921, 289 22, tel. 607 206 206

Svěření STK mechanikovi versus vyřízení STK osobně?

Pro mnoho vlastníků aut je nejrychlejší způsob STK přes profesionála, který auto nejprve raději před STK vozidlo prověří. Také se pohybuje v tom, co je podstatná závada a co nikoliv. Jestli máte výrazně ojeté auto, raději byste měli svěřit auto na STKáčko přes automechanika.

Vyřízení STK bude pohodlnější, obvykle na konci ušetříte stovky korun a obvykle i nervy. Nejvíce u některých nepohodových zaměstnanců na STK. Pokud máte nové auto, pak bude návštěva STK pouze formalita a budete všechno mít obstaráno v mžiku. Případně si jistě důvěřujete, že máte v plánu na STK absolvovat sami s zbrusu novým i starším autem, doporučujeme dodržovat alespoň základní body a na 100 % mít zkontrolovanou povinnou výbavu apod.

Jsou některé stupidní chyby, které mechanici na STK vidí opravdu neradi. Například byste určitě neměli přijet s nasazenou odnímatelnou „kulou“ bez vozíku, apod. Dozajisté to neplatí pro ani jednu STK v Lysé nad Labem, ale člověk nikdy neví.