Stanice technické kontroly Pohořelice 0

Dobíhá konec technické kontroly na vašem motorovém vozidle a díváte se po STK v obci Pohořelice? Tady spolehlivě v rámci v rámci sekund dozvíte se podstatné údaje o STK v Pohořelicích jako jsou adresy, kontakty, otevírací doby, mapy a další rychlé údaje.

Jak najít nejlepší STK v Pohořelicích?

Seznam nejlepších STK v obci Pohořelice najdete na této stránce. Množství vždy záleží na velikosti daného města. Pro Pohořelice máme vedeny v seznamu aktuálně dvě Stanice technické kontroly. Níže na stránce jsou mapy s uvedenými adresami a kontakty.

Ing. Pavel Kurimai, Brněnská 1019, 691 23, tel. 519 424 710

Vyřízení STK přes automechanika X na vlastní pěst?

Pro velké množství vlastníků aut je nejpohodlnější způsob vyřízení STK přes profesionála a ten auto nejprve před STK nedostatky prověří a opraví. Dozajisté se orientuje v tom, co je podstatná závada a co nikoliv. A pokud váš vůz zrovna nepřijelo z výrobního pásu, bude jistější volba nechat vaše auto protáhnout STKáčkem profesionála.

Vyřízení STK bude pohodlnější, často v součtu ušetříte tisíce korun a často i nervy. Především u některých nepohodových zaměstnanců na STK. Jestli máte nové auto, pak budete mít vše vyjednáno ihned. Jestli si jistě důvěřujete, že máte v plánu na STK absolvovat sami s novým i starším vozidlem, měli byste dodržovat minimálně základní zvyklosti a určitě mít zkontrolovanou povinnou výbavu apod.

Jsou některé stupidní chyby, které mechanici na STK vidí opravdu neradi. Například byste určitě neměli přijet s nasazenou odnímatelnou „kulou“ bez vozíku, apod. Je možné, že to neplatí pro ani jednu STK v Pohořelicích, ale člověk nikdy neví.