Stanice technické kontroly Rosice 0

Přibližuje se konec technické kontroly na vašem autě a hledáte STK v městě Rosice? Na našem webu během pár minut vyhledáte podstatné informace o Stanicích Technické Kontroly v Rosicích jako jsou adresy, kontakty, otevírací doby, mapy a další podstatné informace.

Jak najít nejlepší STK v Rosicích?

Seznam nejlepších STK v městě Rosice najdete na této stránce. Množství vždy záleží na velikosti daného města. Pro město Rosice máme vedeny v seznamu aktuálně dvě Stanice technické kontroly. Níže na stránce jsou mapy s uvedenými adresami a kontakty.

BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o., Brněnská 1242, 665 01, tel. 546 410 475

STK přes automechanika x osobní návštěva STK?

Pro mnoho lidí je nejjistější způsob vyřízení STK s pomocí mechanika, který vůz před objednáním na STK vozidlo zkontroluje. Mnohem lépe se vyzná v tom, co je vážná závada a co na STK projde v pohodě. V případě, že máte ne úplně nové auto, určitě doporučujeme nechat vaše auto protáhnout STKáčkem profesionála.

Časově to vyjde mnohem lépe, často i ušetříte tisíce korun a obvykle i nervy. Především u některých ne příliš přátelských mechaniků na STK. Pokud máte nový vůz, pak budete mít vše zajištěno v cukuletu.

Jestli si tak důvěřujete, že plánujete na STK bez mechanika s novým i starším , doporučujeme dodržovat alespoň základní body a na 100 % mít zkontrolovanou povinnou výbavu apod.

Jsou některé stupidní chyby, které mechanici na STK vidí opravdu neradi. Například byste určitě neměli přijet s nasazenou odnímatelnou „kulou“ bez vozíku, apod.

Možná to neplatí pro ani jednu STK v Rosicích, ale člověk nikdy neví.