Stanice technické kontroly Sokolov 0

Blíží se konec platnosti technické na vašem vozu a díváte se po STK v městě Sokolov? Zde standardně v rámci 5 sekund najdete podstatné informace o STK v Sokolově jako jsou adresy, kontakty, otevírací doby, mapy a další zásadní údaje.

Jak najít nejlepší STK v Sokolově?

Seznam nejlepších STK v městě Sokolov najdete na této stránce. Množství vždy záleží na velikosti daného města. Pro město Sokolov máme vedeny v seznamu aktuálně dvě Stanice technické kontroly. Níže na stránce jsou mapy s uvedenými adresami a kontakty.

1.Sokolov, TYLINGER, s.r.o., Citická 2069, 356 01, tel. 352 600 063

2.Sokolov, Sokolovská STK s.r.o., Chebská 2239, 356 01, tel. 352 467 444

STK přes automechanika versus vyřízení STK osobně?

Pro většinu motoristů je nejpohodlnější způsob vyřízení STK s pomocí profesionála, který auto nejprve raději před STK technický stav auta zkontroluje a opraví. Pravděpodobně se vyzná v tom, co je netolerovatelná chyba a co na STK projde v pohodě. V případě, že vaše vozidlo zrovna nepřijelo z Nošovic, Kolína, nebo Mladé Boleslavi, spíše byste měli se spolehnout na autoopraváře a jeho dovednosti s STK a sami si ušetřit nervy a přenechat to na automechanikovi.

Vyřízení STK bude pohodlnější, mnohdy na konci ušetříte tisíce korun a obvykle i nervy. Nejčastěji u některých zakomplexovaných zaměstnanců na STK. A pokud máte nový vůz, pak STK by neměl být žádný průtah. Jestli si opravdu důvěřujete, že chcete na STK vyrazit sami s zánovním i ojetým autem, měli byste dodržovat alespoň základní zvyklosti a na 100 %mít zkontrolovanou povinnou výbavu apod.

Jsou některé stupidní chyby, které mechanici na STK vidí opravdu neradi. Například byste určitě neměli přijet s nasazenou odnímatelnou „kulou“ bez vozíku, apod. Dozajisté to neplatí pro ani jednu STK v Sokolově, ale člověk nikdy neví.