Stanice technické kontroly Štěpánkovice 0

Dobíhá lhůta platnosti technické na vašem vozidle a potřebujete STK v obci Štěpánkovice? U nás snadno během několika málo minut najdete podstatné informace o STK a emisích v Štěpánkovicích jako jsou adresy, kontakty, otevírací doby, mapy a další potřebné informace.

Jak najít nejlepší STK v Štěpánkovicích?

Seznam nejlepších STK v obci Štěpánkovice najdete na této stránce. Množství vždy záleží na velikosti daného města. Pro Štěpánkovice máme vedenu v seznamu aktuálně jednu Stanici technické kontroly. Níže na stránce jsou mapy s uvedenými adresami a kontakty.

Marcel Harasim, Slezská 643, 747 28, tel. 553 675 228

Raději na vlastní pěst, nebo svěření STK mechanikovi?

Pro většinu vlastníků vozidel je nejvíc nejlepší způsob vyřízení STK přes mechanika, který vozidlo před objednáním na STK technický stav auta prověří. Pravděpodobně se vyzná v tom, co je kritická závada a co se dá snadno opravit. Jestli vaše auto zrovna nepřijelo z výrobního pásu, bude jistější volba se spolehnout na profesionála a jeho dovednosti s STK a sami si ušetřit nervy a přenechat to na profíkovi.

Časově to vyjde mnohem lépe, ne zřídkakdy i ušetříte koruny a mnohdy i nervy. Nejběžněji u některých arogantních zaměstnanců na STK. V případě, že máte zbrusu nové auto, pak budete mít vše vyřízeno v cukuletu.

Případně si tak sebejistě věříte, že plánujete na STK bez mechanika s zbrusu novým i ojetým vozidlem, radíme dodržovat minimálně základní pravidla a na 100 % mít zkontrolovanou povinnou výbavu apod. Jsou některé stupidní chyby, které mechanici na STK vidí opravdu neradi. Například byste určitě neměli přijet s nasazenou odnímatelnou „kulou“ bez vozíku, apod. Možná to neplatí pro ani jednu STK v Štěpánkovicích, ale člověk nikdy neví.