Stanice technické kontroly Zbraslav 0

Kvapem se blíží konec platnosti technické na vašem motorovém vozidle a hledáte STK v obci Zbraslav? Tady určitě v průběhu pár minut nezbytné info o Stanicích Technické Kontroly na Zbraslavi jako jsou adresy, kontakty, otevírací doby, mapy a další nezbytné údaje.

Jak najít nejlepší STK v Zbraslavi? Seznam nejlepších STK v obci Zbraslav najdete na této stránce. Množství vždy záleží na velikosti daného města. Pro obec Zbraslav máme vedenu v seznamu aktuálně jednu Stanici technické kontroly. Níže na stránce jsou mapy s uvedenými adresami a kontakty.

Stanislav Pelant, Zbraslav 448, 664 84, tel. 546 213 323

Raději na vlastní pěst, nebo STK přes automechanika?

Pro mnoho vlastníků aut je nejspolehlivější způsob prodloužení platnosti STK s pomocí profesionála a ten motorové vozidlo nejprve před STK nedostatky prověří.

Také se vyzná v tom, co je vážná chyba a co na STK projde v pohodě. V případě, že váš vůz zrovna nepřijelo z výrobního pásu, spíše byste měli svěřit vozidlo na STK kontrolu přes automechanika.

Vyřízení STK bude pohodlnější, mnohdy na konci ušetříte koruny a mnohdy i nervy. Především u některých zakomplexovaných zaměstnanců na STK.

A pokud máte nový vůz, pak budete mít vše vyřízeno v cukuletu. Případně si tak důvěřujete, že plánujete na STK bez mechanika s zánovním i starším vozidlem, radíme dodržovat alespoň základní standardy a na 100 % mít zkontrolovanou povinnou výbavu apod.

Jsou některé stupidní chyby, které mechanici na STK vidí opravdu neradi. Například byste určitě neměli přijet s nasazenou odnímatelnou „kulou“ bez vozíku, apod. Pravděpodobně to neplatí pro ani jednu STK na Zbraslavi, ale člověk nikdy neví.