Stanice technické kontroly Teplice 0

Dobíhá datum technické způsobilosti na vašem vozidle a hledáte STK v městě Teplice? V našem seznamu STK zajistě v rámci mžiku vyhledáte podstatné info o STK a emisích v Teplicích jako jsou adresy, kontakty, otevírací doby, mapy a další zásadní informace.

Jak najít nejlepší STK v Teplicích?

Seznam nejlepších STK v městě Teplice najdete na této stránce. Množství vždy záleží na velikosti daného města. Pro město Teplice máme vedeny v seznamu aktuálně jednu Stanici technické kontroly. Níže na stránce jsou mapy s uvedenými adresami a kontakty.

BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o., V Lipách 3275, 415 01, tel. 417 535 386

Raději osobní návštěva STK, nebo STK přes automechanika?

Pro velké množství lidí je nejspolehlivější způsob prodloužení platnosti STK s pomocí profesionála a ten auto před kontrolou na STK nedostatky prověří a opraví. Také se pohybuje v tom, co je nepřekonatelná potíž a co se dá levně opravit. Pokud není vaše auto nejmladší, raději byste měli se spolehnout na profíka a jeho známosti s STK a sami si ušetřit čas a peníze a přenechat to na autoopravářovi.

Ušetříte si tak čas, nezřídkakdy ve finále i ušetříte stovky korun a často i nervy. Především u některých nepohodových mechaniků na STK. Pokud máte nový vůz, pak STK by neměl být zádrhel.

Pokud si tak důvěřujete, že plánujete na STK absolvovat sami s zánovním i starším vozem, měli byste dodržovat minimálně základní zvyklosti a mít zkontrolovanou povinnou výbavu apod. Jsou některé stupidní chyby, které mechanici na STK vidí opravdu neradi. Například byste určitě neměli přijet s nasazenou odnímatelnou „kulou“ bez vozíku, apod. Je možné, že to neplatí pro ani jednu STK v Teplicích, ale člověk nikdy neví.